kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni. Vyrazte s námi na cestu ke Stavebnictví 4.0

Chcete se podílet na proměně českého stavebnictví? Věříte v digitální budoucnost? Jste duší projekťák a máte zkušenosti s IT? Pokud jste si odpověděli ano, pak nejspíše hledáme právě vás. Do odboru Koncepce BIM České agentury pro standardizaci totiž hledáme na plný úvazek nového kolegu nebo kolegyni na pozici „Projektový manažer/Administrátor informačního systému Datového standardu staveb“.

 

A co, že vlastně děláme? Naším úkolem je pomoci vytvořit prostředí, aby mohli zadavatelé veřejných zakázek řídit a spravovat své stavební projekty digitálně. S využitím metody BIM. A právě datový standard staveb je jedním ze základních kamenů budoucího digitálního stavebnictví. Úkolem nového kolegy bude projektové řízení implementace, správa provozu a uživatelské podpory informačního systému Datového standardu staveb.

 

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ze stavebnictví, ani povědomost o tom, co vlastně metoda BIM je. Byť to rozhodně není na škodu. Měl nebo měla byste mít zkušenosti s řízením projektů a také se světem IT. Znalost či zkušenosti z procesu implementace (nikoliv vývoje) informačního systému, ať již v jakémkoli oboru, je velkým plusem. Co vám ale rozhodně nesmí chybět je chuť věci měnit a posouvat kupředu, proaktivní přístup a motivace věci posouvat kupředu. Vzhledem k povaze práce jsou potřeba i dobré komunikační schopnosti, v mluveném i psaném projevu v češtině a angličtině.

 

Pokud se k nám přidáte, stanete se pevnou součástí malého, ale nadšeného týmu. Dostanete možnost podílet se na digitalizaci českého stavebnictví i vytváření a rozvoji standardů metody BIM. Čeká vás zajímavá práce, ve které o výzvy nebude nouze, a slovo nuda nepoznáte. Nevěříte? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu BIM@agentura-cas.cz.

 

Pokud vás nabídka zaujala, podrobnější popis pozice najdete na stránkách Agentury ČAS.

Kontaktní formulář

 

Podmínky