kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Další ročník Summit Koncepce BIM se uskuteční 24. února 2022

13.12.2021 Již druhý ročník setkání Summit Koncepce BIM proběhne 24. února 2022 on-line z konferenčního sálu v PVA EXPO PRAHA.

 

Z Evropy vystoupí Souheil Soubra, předseda EU BIM Task Group a Milena Feustel, zástupkyně za Německo z federálního ministerstva Dopravy a digitální infrastruktury, Adam Matthews, vedoucí mezinárodního centra Digital Built Britain a Jaan Saar se podělí o novinky digitální platformy v Estonsku.

 

Stejně jako úspěšný první ročník v roce 2019, slibuje i tento nadcházející summit velmi zajímavá témata zabývající se metodou BIM a jejím zaváděním do veřejné správy. Připravujeme blok se zaměřením na vládní aktivity pro rozvoj digitalizace stavebnictví, detailní přehled aktivit Koncepce BIM a blok se zkušenostmi z pilotních projektů. Summit nabízí unikátní setkání návštěvníků z řad všech stavebních profesí, se zástupci vlád a státní správy včetně řady evropských zemí. Pro Česko navíc o to důležitější, že termín povinného využívání metody BIM u všech nadlimitních veřejných zakázek, bude již za dveřmi.

 

Aktuální program, novinky a registrace najdete na webu https://summitkoncepcebim.cz/

 

 

Každý účastník získá kvalitní záznam a prezentační materiály

 

Neváhejte s přihlášením, v programu je samozřejmě prostor i pro diskuse.

 

Registrační poplatek pro online činí 1 490,- Kč bez DPH, pro účastníky z úřadů, samospráv a státních organizací pak 990,- Kč bez DPH.

 

Využijte také speciální balíček, který je výhodný zejména pro větší organizace: každý 3. účastník v rámci jedné organizace za polovinu.

 

Každý účastník získá nejen unikátní link pro sledování celého přenosu živě, ale také přístup ke kvalitnímu záznamu a prezentačním materiálům.

 

Vzhledem k aktuální situaci se akce uskuteční online, umožní účast i těm, kteří by se fyzické akce zúčastnit z různých důvodů nemohli.

 

Ani tak ale nepřijdete o možnost, kterou u Summitu Koncepce BIM považujeme za důležitou - přímý kontakt s přednášejícími. Většina přednášejících bude přítomna v PVA EXPO PRAHA osobně a, jak je na Summitu již dobrou tradicí, po přednáškách bude následovat interaktivní diskusní blok.

 

 

Kontaktní formulář

 

Podmínky