kontaktujte nás
Přihlášení/Registrace

Diskuse k obsahu kapitol vítána

Sekce kapitol nazvaná Klíčové kapitoly je odborné srdce celé Koncepce. Zde jsou koncentrovány znalosti a zkušenosti týmu lidí, kteří spolupracovali s MPO na tvorbě podkladů pro celý dokument. Je však potřeba opět sdělit, že text byl psán na začátku roku 2017. Materiál během roku 2017 prošel v rámci schvalovacích procesů dvojím připomínkovým řízením, v nichž tato sekce byla celkem úspěšně obhájena. Celá řada změn z řízení byla pozitivní (např. důsledná terminologie, doplnění samostatné kapitoly k FM) a ústupky většinou akceptovatelné, takže výsledný text dával pořád velký smysl a lze ho hodnotit z mého pohledu jako realizovatelný.

 

Nicméně jsme rok poté. Kdo nikdy nechtěl ještě zlepšit vlastní, již napsaný text, ať se nám nahlásí! Vše se dynamicky rozvíjí a oblast digitalizace všeho ve společnosti, a tedy konečně i stavebnictví, je na špici této turbulentní doby. Takže Vás tímto článkem vyzýváme, abyste nám do diskusní části u jednotlivých odborných kapitol napsali svůj názor na text kapitoly, svoje postřehy a znalosti k dané problematice, inspirovali nás i k dalším aspektům či vlivům, které určité téma ovlivňují.

 

Prostě a zkrátka s námi navázali konstruktivní dialog. Jediným cílem, který máme, je produkovat smysluplné a prakticky aplikovatelné výstupy. Velmi nám záleží na jejich kvalitě a akceptovatelnosti.

 

I vy se můžete k nám tímto prostřednictvím připojit.

Související články

 

Spouštíme otevřenou agendu - Katalog společností a projektů
Tomáš Prokeš  |  18.12.2019
Spouštíme otevřenou agendu, která nabízí společnostem možnost prezentovat svoje služby, které poskytují v souvislosti s metodou BIM.
Spouštíme agendu blogu – zapojte se
Martina Kourková  |  17.12.2019
Otevíráme prostor aktivním odborníkům, kteří mají praktické zkušenosti s využíváním určitých částí metody BIM a rádi se o ně podělí.
Online recenzní systém České agentury pro standardizaci
Lucie Kutová  |  1.8.2019
V online recenzním systému máte možnost komentovat výstupy, které tvoří experti pracovních skupin.
Skupina „Koncepce BIM v ČR“ na LinkedIn
Jaroslav Nechyba  |  7.6.2019
Jste na profesní sociální síti LinkedIn ? Rádi mezi námi uvítáme nové členy skupiny „Koncepce BIM v ČR“. Diskutujme spolu a buďme aktivní.
Publikujeme první finální výstup pracovní skupiny PS03
Martina Kourková  |  17.4.2019
Děkujeme pracovní skupině a především všem interním i externím recenzentům, kteří nabídli své praktické zkušenosti a znalosti.
Výstupy pracovní skupiny PS02 míří mezi registrované recenzenty
Lukáš Klee  |  15.2.2019
Recenzentům registrovaným zde na portálu jsou představeny první výstupy pracovní skupiny PS02, které prošly interním recenzním řízením.
Zaregistrujte se na portálu Koncepce BIM
Martina Kourková  |  15.10.2018
Zaregistrujte se na portálu BIM, diskutujte a staňte se recenzentem.

Diskuze

Kontaktní formulář

 

Podmínky