kontaktujte nás
Přihlášení/Registrace
odpočet začal... zbývá hodin

Výstupy pracovní skupiny PS02 míří mezi recenzenty

Připomínkám ze strany recenzentů registrovaných zde na portálu ČAS jsou nyní podrobeny dokumenty, které absolvovaly proces interního recenzního řízení, v jehož rámci byly vypořádány připomínky a návrhy na zlepšení předložené napříč pracovními skupinami odboru Koncepce BIM.

 

Dokumenty, které se vydávají na svou cestu k registrovaným recenzentům, jsou Doporučení k hodnocení nabídek při zadávání veřejných zakázek, Doporučení ke smlouvám a projektovému řízení v BIM a Pravidla pro tvorbu, předání a užívání informačního modelu (tzv. BIM protokol).

Registrovaným recenzentům jsou tak představovány dokumenty shrnující základní poznatky z oblasti projektového řízení, hodnocení ekonomické výhodnosti v rámci veřejných zakázek a úspěšné práce s informačním modelem.

 

Zaujaly Vás tyto výstupy  ? Zaregistrujte se jako recenzent, nebo uveďte ve svém profilu a získejte aktuální informace.  Vše o recenzentním procesu zde.

Související články

 

Spouštíme otevřenou agendu - Katalog společností a projektů
Tomáš Prokeš  |  18.12.2019
Spouštíme otevřenou agendu, která nabízí společnostem možnost prezentovat svoje služby, které poskytují v souvislosti s metodou BIM.
Spouštíme agendu blogu – zapojte se
Martina Kourková  |  17.12.2019
Otevíráme prostor aktivním odborníkům, kteří mají praktické zkušenosti s využíváním určitých částí metody BIM a rádi se o ně podělí.
Online recenzní systém České agentury pro standardizaci
Lucie Kutová  |  1.8.2019
V online recenzním systému máte možnost komentovat výstupy, které tvoří experti pracovních skupin.
Skupina „Koncepce BIM v ČR“ na LinkedIn
Jaroslav Nechyba  |  7.6.2019
Jste na profesní sociální síti LinkedIn ? Rádi mezi námi uvítáme nové členy skupiny „Koncepce BIM v ČR“. Diskutujme spolu a buďme aktivní.
Publikujeme první finální výstup pracovní skupiny PS03
Martina Kourková  |  17.4.2019
Děkujeme pracovní skupině a především všem interním i externím recenzentům, kteří nabídli své praktické zkušenosti a znalosti.
Zaregistrujte se na portálu Koncepce BIM
Martina Kourková  |  15.10.2018
Zaregistrujte se na portálu BIM, diskutujte a staňte se recenzentem.
Diskuse k obsahu kapitol vítána
Jaroslav Nechyba  |  15.10.2018
Koncepce je vládou schválený dokument se závaznou platností. Při dynamice oblasti digitalizace, se rozšiřuje okruh poznání i softwarových možností.

Diskuze

Kontaktní formulář

 

Podmínky