kontaktujte nás
Přihlášení/Registrace

Výstupy pracovní skupiny PS02 míří mezi recenzenty

Připomínkám ze strany recenzentů registrovaných zde na portálu ČAS jsou nyní podrobeny dokumenty, které absolvovaly proces interního recenzního řízení, v jehož rámci byly vypořádány připomínky a návrhy na zlepšení předložené napříč pracovními skupinami odboru Koncepce BIM.

 

Dokumenty, které se vydávají na svou cestu k registrovaným recenzentům, jsou Doporučení k hodnocení nabídek při zadávání veřejných zakázek, Doporučení ke smlouvám a projektovému řízení v BIM a Pravidla pro tvorbu, předání a užívání informačního modelu (tzv. BIM protokol).

Registrovaným recenzentům jsou tak představovány dokumenty shrnující základní poznatky z oblasti projektového řízení, hodnocení ekonomické výhodnosti v rámci veřejných zakázek a úspěšné práce s informačním modelem.

 

Zaujaly Vás tyto výstupy  ? Zaregistrujte se jako recenzent, nebo uveďte ve svém profilu a získejte aktuální informace.  Vše o recenzentním procesu zde.

Související články

 

Spouštíme otevřenou agendu - Katalog společností a projektů
Tomáš Prokeš  |  18.12.2019
Spouštíme otevřenou agendu, která nabízí společnostem možnost prezentovat svoje služby, které poskytují v souvislosti s metodou BIM.
Spouštíme agendu blogu – zapojte se
Martina Kourková  |  17.12.2019
Otevíráme prostor aktivním odborníkům, kteří mají praktické zkušenosti s využíváním určitých částí metody BIM a rádi se o ně podělí.
Online recenzní systém České agentury pro standardizaci
Lucie Kutová  |  1.8.2019
V online recenzním systému máte možnost komentovat výstupy, které tvoří experti pracovních skupin.
Skupina „Koncepce BIM v ČR“ na LinkedIn
Jaroslav Nechyba  |  7.6.2019
Jste na profesní sociální síti LinkedIn ? Rádi mezi námi uvítáme nové členy skupiny „Koncepce BIM v ČR“. Diskutujme spolu a buďme aktivní.
Publikujeme první finální výstup pracovní skupiny PS03
Martina Kourková  |  17.4.2019
Děkujeme pracovní skupině a především všem interním i externím recenzentům, kteří nabídli své praktické zkušenosti a znalosti.
Zaregistrujte se na portálu Koncepce BIM
Martina Kourková  |  15.10.2018
Zaregistrujte se na portálu BIM, diskutujte a staňte se recenzentem.
Diskuse k obsahu kapitol vítána
Jaroslav Nechyba  |  15.10.2018
Koncepce je vládou schválený dokument se závaznou platností. Při dynamice oblasti digitalizace, se rozšiřuje okruh poznání i softwarových možností.

Diskuze

Kontaktní formulář

 

Podmínky