kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Spouštíme agendu blogu – zapojte se

Otevíráme prostor aktivním odborníkům, kteří mají praktické zkušenosti s využíváním určitých částí metody BIM a rádi se o ně podělí. 

 

Spouštíme tuto agendu portálu věnovanou názorům a postřehům odborníků, kteří mají k tématu BIM co říci. Věříme, že se zde postupně vytvoří zajímavá komunita, která bude sdílet své  zkušenosti, a tím se vzájemně obohacovat a posouvat kupředu. A že tato komunita odborníků, pomůže posunout znalosti o digitalizaci stavebnictví kupředu.

Dalším aspektem blogu, věříme, bude podpora vzdělávání a informovanosti široké stavařské veřejnosti, aby využívání BIM nebylo opředeno tolika mýty a marketingovými klišé.

 

 

Takže jak na to?

 

Vyzýváme odborníky, kteří mají zájem aktivně do blogu přispívat, aby si při registraci zaškrtli žádost o zařazení mezi přispěvatele blogu, nebo již zaregistrovaní uvedli tuto volbu ve svém profilu.


Součástí žádosti o registraci v této roli je i akceptace Pravidel používání webového portálu, která naleznete zde.  Tato pravidla jsou aktualizována ke dni 17.12. 2019.

Následně získáte oprávnění, které Vám umožní přímo na portálu vkládat Vaše příspěvky tj. po přihlášení ve svém profilu zvolíte položku "Zadání článku" a textové pole je Vaše.

 

Pevně věříme, že se brzy tento blog začne zaplňovat zajímavými příspěvky, které podnítí ostatní registrované uživatele k živé diskusi. Zároveň jsme přesvědčeni, že konkrétní příspěvky budou přínosem a inspirací při využívání BIM všem návštěvníkům portálu Koncepce BIM.

 

Diskuze

Kontaktní formulář

 

Vyberte téma
Nový Pilotní projekt
PS DSS
OTO DSS
DSS obecné
Záměr DSS
Klasifikační systém CCI
Zájem o aktivní spolupráci
Žádost o schůzku
Námět k činnosti
Jiné
Vyberte zaměření*
Zadavatel soukromý sektor
Zadavatel veřejný sektor
Developer
Architekt
Projektant
Inženýring
Zhotovitel
Facility manager
Výrobce stav. materiálu
Státní správa
Konzultant
Softwarový dodavatel
Pedagog
Student
Expert ČAS
Jiné
Podmínky