kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Představení Autodesk řešení

Autodesk  |  3.6.2020

 

 

Autodesk je na trhu od roku 1982 a je celosvětovým, evropským i českým lídrem v oblasti digitálního navrhování. Nabízí kompletní softwarové řešení pro projektování a realizaci budov, infrastruktury a technologických celků.

 

Naším cílem je být vždy technologicky napřed a dát tak našim zákazníkům konkurenční výhodu prostřednictvím inovací, vyšší kvality projektů a zvýšení efektivity. Neustále a zásadně rozšiřujeme portfolio, propojení a funkčnost našich řešení jako je například generativní design, CDE společné datové prostředí) na platformě BIM360, řešení pro řízení stavby apod.

 

Díky naší působnosti v celé Evropě máme bohaté zkušenosti s pomocí zákazníkům, ať již k BIMu přecházeli z důvodů vlastního přesvědčení, či z důvodu nutnosti souladu s BIM požadavky investorů nebo vládními BIM mandáty. To je velkou výhodou pro všechny zákazníky od samostatných projektantů až po nadnárodní hráče. Naše řešení a implementace zajišťovaná majoritně našimi autorizovanými partnery tak dává zákazníkům jistotu kvality, dlouholeté zkušenosti, lokální dostupnosti a podpory.

Technologicky Autodesk nabízí kompletní řešení od A do Z, tj. od koncepčního návrhu přes zpracování projektové dokumentace až po řízení stavby. Vše bezpečně funguje ve společném datovém prostředí, kde můžete kdykoliv kontrolovaně přistupovat ke všem informacím o projektu. Autodesk je otevřenou platformou, např. v oblasti CDE  pracujeme s daty pořízenými v jiných platformách. Zároveň jsme členem BuildingSMART a aktivně podporujeme ideu OpenBIM a výměnného formátu IFC již od jeho vzniku.

 

Budeme rádi, když se podíváte na některé případové studie našich partnerů a se svými dotazy se obrátíte na naše partnery či na Autodesk přímo.

 

Reference :

 

BIM řešení Autodesk pro vodohospodářské stavby, Aquatis

BIM řešení ve společnosti Air Technology

ELI - laserové centrum Břežany - BIM projekt

 

 

 

Kontaktní formulář

 

Podmínky