kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Ateliér Ostrava s.r.o.

Projekce pozemních staveb všech stupňů metodou informačního modelování budov (BIM).
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby
Zaměření
Architekt, Projektant
IČO
07360606
DIČ
CZ07360606
Adresa
Šurova 312/17, 72000 Ostrava
Popis společnosti
Ateliér Ostrava s.r.o. je autorský architektonický ateliér zabývající se projekcí staveb metodou informačního modelování budov (BIM). Projektujeme budovy pro bydlení, interiéry, vestavby do obchodních center, stavby občanské vybavenosti a komerční a průmyslové areály. Nabízíme komplexní zpracování zakázky ve všech výkonových fázích od zpracování studie, přes dokumentaci pro územní rozhodnutí, dokumentaci pro povolení stavby až po prováděcí dokumentaci a autorský dozor. Pro zobrazení projektů využíváme pokročilé digitální metody a to včetně virtuální reality, kterou můžete využívat přímo na naší stanici pro VR v projekční kanceláři na adrese Místecká 329/258 v Ostravě - Hrabové.
Zkušenosti s BIM
Informačnímu modelování budov se věnujeme od roku 2009. V rámci společnosti Ateliér Ostrava s.r.o. máme v BIM zkušenosti se zpracováním pasportů staveb včetně staveb historických na podkladu laserového scanování. Zpracovávali jsme projekty ve fázi studie, stavební povolení a provádění stavby pro rekonstrukce bytových domů a rodinných domů. V rámci rekonstrukcí staveb využíváme fázování projektu, které nám umožňuje i vícenásobnou etapizaci projektu v rámci jediného modelu. Pro pokročilé zobrazení projektu a jeho přiblížení investorovi využíváme virtuální realitu, která je úzce navázána na BIM model.

Kontakt

Ing. arch. Miriam Muroňová, jednatelka