kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Forgee je česká společnost, která vytváří SW nástroje pro stavebnictví. Všechny naše nástroje podporují BIM proces, jsou intuitivní a ihned k použití. Na základě BIM modelu vám pomůžeme sestavit výkaz výměr a harmonogram stavby.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, Project Management
Zaměření
Softwarový dodavatel
IČO
08479038
Adresa
Korunní 2569/108, 10100 Praha
Popis společnosti
BIM 4G s.r.o. (značka Forgee = 4G) je dodavatel chytrých BIM řešení pro stavebnicví. Hlavní produkty se soustředí na analýzu a kontrolu BIM modelů a následné generování podkladů pro oceňování a harmonogramů stavby. Nabízíme pomoc všem účastníkům výstavby: investorům, architektonickým a projekčním kancelářím, rozpočářům, realizačním firmám a správcům budov.

Výkazy výměr:
Máme za sebou pilotní projekty, kde jsme vytvořili výkazy výměr/rozpočty pomocí naší webové aplikace. Umíme zpracovat modely vytvořené v aplikacích Revit, ArchiCAD, Allplan. Naše výkazy výměr jsou snadno importovatelné do všech rozpočtovacích SW - Kros, EuroCALC, RTS .... Oceňovací metodiku si můžete vybrat nebo zadat svou. Hledáme další zájemce o vyzkoušení procesu.

V rámci podpory zavádění BIM procesu v ČR jsou licence do 03/2020 zdarma. Zkuste sestavit výkaz výměr i vy!

Harmonogramy:
Máme za sebou testovací tvorbu časových plánů z BIM modelů. Pro další rozvoj aplikace nám chybí pilotní projekt - reálná realizace stavby.

Již během začátku (cca po měsíci) vy jsme měli zvládnout dodávat lepší podklady a výstupy než máte dnes. Za odměnu za váš čas s vámi váš projekt dokončíme do zdárného konce. Je možné naskočit do již běžícího projektu.

Máte zájem?
Zkušenosti s BIM
Výkazy výměr:
- Máme za sebou pilotní projekty, zvládli jsme vytvořit výkazy výměr/rozpočty.
- Zpracovali jsme modely vytvořené v aplikacích Revit, ArchiCAD, Allplan.
- Naši zákaznící importovali výkazy do rozpočtovacích SW - Kros, EuroCALC, RTS.

Harmonogramy:
Máme za sebou testovací tvorbu časových plánů z BIM modelů. Pro další rozvoj aplikace nám chybí reálný pilotní projekt.

Kontakt

Lukáš Pavlica, Jednatel