kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Činnost firmy je zaměřená na BIM/CAD ve stavebnictví a specializuje se na projektování v oborech TZB (zdravotní technika, vytápění, vzduchotechnika, elektro a další související).
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, CAD SW řešení
Zaměření
Softwarový dodavatel
IČO
04428803
DIČ
CZ04428803
Adresa
Eliášova 460/35, 16000 Praha
Popis společnosti
Firma CAD-BIM s.r.o. se zabývá distribucí, lokalizací a zákaznickou podporou pro software DDS-CAD určeného pro projektování profesí TZB ve stavebnictví. Nedílnou součástí činnosti jsou rovněž konzultace a školení.
K poskytovanému software nabízíme také řadu doplňkových služeb - např. tvorba speciálních grafických knihoven a jejich napojení k jiným softwarovým produktům. Firma je autorem české verze programů DDS-CAD.
Spolupracujeme s agenturou ČAS jako zpracovatel technických norem pro BIM.
Zkušenosti s BIM
Software DDS-CAD byl od počátku objektově orientovaný 3D software pro projektování. Právě spoluprací na jeho vývoji se vnímání tvorby projektové dokumentace přesunulo směrem k metodě BIM. Protože jsme rozpoznali rozdíly mezi klasickou dokumentací a využitím BIM, zapojili jsme se od roku 2011 do prací na standardizaci formou spolupráce s ÚNMZ, nyní agenturou ČAS.

Kontakt

Ing. Štěpánka Tomanová