kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Jsme již přes 20 let předním dodavatelem CAD aplikací Autodesk se zaměřením na pozemní a liniové stavby, ale i výroby, konstruktérské činnosti a komplexních řešení. Své aktivity provozujeme po celé České a Slovenské republice celkem z 5 poboček.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Project Management, Asset Management, Facility Management, CAD SW řešení, CDE SW řešení, CAFM SW řešení
Zaměření
Developer, Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
26276038
DIČ
CZ26276038
Adresa
Havlíčkovo nábř. 38, 70200 Ostrava
Popis společnosti
V oblasti stavebnictví jsme pro vás schopni dodat potřebné softwarové CAD/BIM vybavení, ale také veškeré návazné služby. Naši specialisté s praxí z oboru jsou schopni vyškolit celý vás projekční tým tak aby jste bez problému zvládli přejít na řešení Autodesk Revit. Naučíme vás využívat veškeré potřebné nástroje se všemi oblastmi od architektury, stavební projekci, statiky, zdravotní technikou, vzduchotechnikou, topením, chlazením a elektřinou.
Máme několik certifikovaných techniků s dlouholetými zkušenostmi z praxe. V každé naší pobočce máme zařízenou profesionální školící učebnu s veškerými potřebnými aplikacemi. Můžete tak u nás absolvovat nejen Autodesk Revit školení s různým zaměřením a po jejím absolvování obdržet certifikát. Pomoci vám také umíme s dotačními školením různých CAD/BIM aplikací.
Pomoct vám také umíme s dílčími činnostmi a tím pro vás vyřešit problémy s kapacitou. Například s tvorbou BIM objektů, koordinací modelu, kontrolou modelu, proškolení nových členů, vizualizací modelu a spoustu dalších návazných činností.
Náš tým programátorů je schopen na míru vytvořit konkrétní propojení mezi CAD aplikací a dalšími (například informačními) systémy. Jsme schopni také doprogramovat další různá vylepšení a úpravy pro aplikaci Revit, AutoCAD, ale i do dalších programů.
Zkušenosti s BIM
BIM se věnujeme i jako konzultanti na vlastních projektech. Mezi naše klienty a úspěšné projekty patří například:

Výrobní hala Varroc Lighting Systems; podle projektové dokumentace Technoprojekt, a.s. - Rozsáhlé školení Revit uživatelů. Zpracování 3D BIM modelu dle projektové dokumentace. Model určen pro údržbu a správu haly. Model včetně TZB. Virtuální prohlídka modelu.

3D model ropné nádrže; podle projektové dokumentace IP Projekt a.s. - Školení projektování s uplatněním BIM metodiky. Zpracování 3D modelu dle projektové dokumentace. Model pro údržbu a správu skutečné nádrže. Všechny prvky modelu napojeny na firemní informační databázi. Import dílčích částí ze strojírenského řešení.

Kontakt

Matěj Škarka, Konzultant Autodesk řešení a CAD aplikací