kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

SWIETELSKY stavební s.r.o.

V ČR je společnost SWIETELSKY zaměřena na poskytování komplexních stavebních dodávek zejména v oboru dopravních, inženýrských a pozemních staveb. Aktivně se podílíme na pilotních projektech v BIM.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce
Zaměření
Zhotovitel
IČO
ČR
DIČ
CZ48035599
Adresa
Pražská 495/58, 387004 České Budějovice
Popis společnosti
SWIETELSKY stavební, s.r.o. je od roku 1992 hrdou současní rakouského stavebního koncernu SWIETELSKY.
Divize silničního a inženýrského stavitelství má dnes osm závodů a realizuje výstavbu silnic, dálnic, parkovišť, zpevněných ploch a mostů, inženýrské, ekologické, vodohospodářské stavby, sportovní stavby se speciálními povrchy, atletické dráhy, školní hřiště, víceúčelová sportoviště, fotbalová hřiště, zabezpečení svahů, speciální zakládání, výstavbu štol a další vysoce specializované práce, včetně výroby obalovaných asfaltových směsí.
Divize pozemního stavitelství vznikla v rámci SWIETELSKY stavební s.r.o. na podzim roku 1999. Postupně rozvinula své působení prostřednictvím dnešních pěti závodů do téměř všech regionů České republiky a je pro své zákazníky spolehlivým partnerem jako generální dodavatel průmyslových, energetických, bytových a občanských staveb. Tato činnost je doplňována prováděním železobetonových konstrukcí, výrobou betonových směsí a provozem půjčoven systémového bednění.
Zkušenosti s BIM
Přípravou na stavby "BIM - generace" se intenzivně zabýváme. Sledujeme vývoj situace na trhu, účastníme se odborných konferencí, jsme aktivní v příslušných pracovních skupinách, vyvíjíme vlastní softwarová řešení, testujeme a ověřujeme, co bude pro stavební firmu přechod na BIM znamenat.
Podporujeme myšlenky otevřených a sdílených řešení, která v rámci koncepce BIM umožní každému účastníkovi procesu optimalizovat svou vlastní činnost včetně svobodné volby SW nástrojů.
Cílem BIM je pro nás maximum užitku a nikoliv nalezení hranic technických možností.
Velké zkušenosti čerpáme z pilotního projektu realizovaného pro Správu železnic a ŘSD - Uzel Plzeň, 3. stavba - přesmyk domažlické trati.

Kontakt

Ing. Šárka Šafratová, Ekonomický ředitel Divize dopravního a inženýrského stavitelství