kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Proconom Software, s.r.o.

Jsme vývojáři disponující vlastním CDE řešením vhodné nejen pro české stavebnictví. Naši specialisté jsou členy mnoha skupin, kde pomáhají formovat a realizovat BIM. Zároveň poskytujeme odborné konzultační služby využitelné v průběhu celého projektu.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, 1. Mechanická odolnost a stabilita (geotechnika, statika a dynamika, ...), Project Management, Asset Management, Facility Management, Life-cycle cost management, CAD SW řešení, CDE SW řešení, CAFM SW řešení, BOZP na staveništi, Jiné ...
Zaměření
Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
07156863
DIČ
CZ07156863
Adresa
Mrštíkova 399/2a, 46007 Liberec
Popis společnosti
Jsme mostem v IT světě vedoucím do stavebnictví 21. století. Milujeme nejmodernější technologie a nebojíme se je používat. Díky tomu pro Vás dokážeme najít řešení tam, kde jiní žádné řešení dosud nenašli. Z našeho nadšení a zkušeností vznikl komplexní softwarový systém, díky němuž můžete efektivně řídit, administrovat a evidovat své stavební projekty.
Zkušenosti s BIM
Aktivně se podílíme na vývoji BIM. Poskytujeme nástroje vhodné pro stavebnictví 21. století. Posouváme hranice digitalizace a spojujeme inovativní firmy a nápady. Máme silný analytický i vývojový team, který dokáže překonávat doposud nezdolané bariéry. Propojili jsme 3D model s časem a rozpočtem. Díky nástrojům jako je společné datové prostředí (CDE) a workflow dokážeme řídit a administrovat stavební projekty o jakékoliv velikosti. Využíváme virtuální i rozšířenou realitu. Zabýváme se automatizací strojů i internetem věcí (IoT). Podílíme na tvorbě metodik a datových formátů. Nasloucháme potřebám našich zákazníků a díky tomu jsme schopni připravit řešení na míru.

Kontakt

Jakub Forman, Obchodní ředitel