kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

ROWAN LEGAL je advokátní kancelář zaměřující se na právní poradenství klientům v různých oblastech, včetně poradenství veřejným zadavatelům a poradenství při využívání nových technologií.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, BOZP na staveništi, Jiné ...
Zaměření
Konzultant
IČO
28468414
DIČ
CZ28468414
Adresa
Na Pankráci 1683/127, 14000 Praha
Popis společnosti
ROWAN LEGAL je přední česká a slovenská advokátní kancelář s téměř 30 ti letou tradicí, jejíž počátky sahají až do roku 1990. Mezi naše klienty patří největší národní a mezinárodní korporace včetně veřejných institucí, kterým poskytujeme komplexní právní podporu v klíčových projektech.

Pro ROWAN LEGAL představuje poradenství pro veřejný sektor nebo poradenství v oblasti práva informačních technologii tradiční oblasti specializace. Veřejným zadavatelům poskytujeme komplexní právní poradenství, včetně samotné přípravy veřejné zakázky, radíme s dodržením veškerých požadavků na vyhlašování zadávacích řízení i v souvislosti s následným vedením zadávacích řízení. V dalších fázích pak poskytujeme strategickou pomoc a právní podporu při realizaci projektů a v neposlední řadě zastupujeme klienty u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže a správních soudů.

Výhodou, kterou poskytujeme našim klientům v oblasti práva informačních a komunikačních technologií, je dlouhodobé sledování aktuálního vývoje českých, zahraničních i mezinárodních právních úprav a poskytování toho nejvhodnějšího a nejaktuálnějšího poradenství. Jsme tak předními odborníky v poskytování poradenství v oblastech implementace informačních systémů, outsourcingu, vývoje software a dalších souvisejících oblastech.
Zkušenosti s BIM
V oblasti využití BIM nabízíme našim klientům poradenství při realizaci konkrétních projektů nebo v rámci interní implementace. Mezi naše nejvýznamnější realizované projekty v oblasti BIM patří poradenství městské části Praha 12 v souvislosti s výstavbou Nové radnice, včetně přípravy kompletní zadávací a smluvní dokumentace pro veřejnou zakázku. Dalšímu veřejnému zadavateli (městu) jsme pomáhali s přípravou dokumentace o využití BIM v rámci rekonstrukce. Pro veřejného zadavatele ve zdravotnictví jsme realizovali interní školení o využití BIM. V neposlední řadě publikujeme články ohledně právních otázek souvisejících s využitím BIM, naposledy v září 2019 v časopisu Veřejné zakázky.

Kontakt

Mgr. Lukáš Sommer, advokát a partner