kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Naším posláním je realizovat projekty tak, aby tvořily každodenní život – pomáhaly, vzdělávaly, inspirovaly a podílely se na zvyšování kvality života současných i dalších generací.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Mosty a inžen. konstrukce
Zaměření
Developer, Zhotovitel
IČO
26746573
DIČ
CZ26746573
Adresa
Na Harfě 337/3, 19000 Praha
Popis společnosti
Jsme stavební a developerská skupina zaměřená na realizaci významných průmyslových a rezidenčních projektů, staveb občanské vybavenosti a vodohospodářských staveb. Zajišťujeme jejich výstavbu a prostřednictvím společnosti Linkcity se staráme i o komplexní development investičních záměrů svých klientů. Působíme v České republice a na Slovensku. Jsme součástí skupiny Bouygues Construction.
Zkušenosti s BIM
Nabízíme dlouholeté zkušenosti s využíváním BIM modelů na našich vlastních projektech i projektech realizovaných pro naše klienty. Dokážeme maximalizovat potenciál metodiky BIM efektivním propojením všech účastníků - zadavatele, projektanta, zhotovitele - k dosažení společného cíle.

Kontakt

Ing. Magda Fuksíková Pecinová, Obchodní manažer