kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Pro veřejnou správu i komerční subjekty dodáváme a nastavujeme sdílené datové prostředí (CDE) a nástroj pro koordinaci a řízení projektů (Field management).
Jsme specialisté na BIM rozpočtování – intuitivní vytváření výkazů výměr z BIM modelu.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Project Management, Asset Management, Facility Management, CDE SW řešení, Jiné ...
Zaměření
Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
65415183
DIČ
CZ65415183
Adresa
Soběslavská 32, 130 00 Praha 3
Popis společnosti
Callida pomáhá již více než 30 let investorům, generálním dodavatelům i projektantům zjednodušovat přípravu a realizaci projektů. Všechny naše produkty a služby jsou prověřené v praxi a připravené na BIM již dnes.
V rámci střední Evropy dodáváme a nastavujeme unikátní platformu Asite , která v sobě spojuje sdílené datové prostředí (CDE) a nástroj pro koordinaci a řízení stavebních projektů (Field Management). Asite umožňuje daleko lepší a přehlednější spolupráci, která přináší obrovské úspory času i nákladů a vede k menší chybovosti při realizaci stavebních projektů.
Společné datové prostředí poskytuje firmám neomezené místo pro ukládání, spravování a sdílení všech projektových dat v jednom centrálním a bezpečném úložišti. Jedná se o neocenitelný nástroj pro komunikaci mezi investorem, generálním dodavatelem, subdodavateli a dalšími konzultanty a společnostmi, které se podílejí na přípravě a realizaci projektu.
Dlouhodobě také vyvíjíme a implementujeme informační systém euroCALC, který dokáže řešit obchodní procesy spojené s tvorbou nabídek a umožňuje hlídat celou realizaci projektu včetně změn. Díky integraci s ERP systémy je i silným controllingovým nástrojem a v neposlední řadě dokáže zpracovávat data v rámci BIM projektu a vytvářet z nich položkový rozpočet.
Zkušenosti s BIM
Platformu Asite lze používat v rámci BIM a umožňuje zobrazit či komentovat 2D/3D modely, které jsou přímo propojené s výkresy a dokumenty v rámci CDE. Nabízí tak všem uživatelům základní potřebné funkce (prohlížení, vizualizace, získávání vlastností apod.) pro práci s těmito modely. Asite lze také pohodlně a snadno integrovat s ostatními systémy.

Pomocí BIM rozpočtování výrazně ulehčujeme a zjednodušujeme spolupráci rozpočtáře s projektantem. Dokážeme zpracovávat IFC formát, ze kterého čerpáme data, na základě kterých algoritmus systému euroCALC 4 vytváří položkový rozpočet. V současné době realizujeme pilotní projekty s významnými projekčními a architektonickými kancelářemi.

Kontakt

Tomáš Svoboda Callida, s.r.o., obchodní ředitel