kontaktujte nás
Přihlášení/Registrace
odpočet začal... zbývá hodin
Jsme specialisté na BIM rozpočtování – intuitivní vytváření výkazů výměr z BIM modelu. Poskytujeme softwarové nástroje a služby, které zjednodušují a urychlují pracovní procesy v jednotlivých fázích přípravy a realizace stavební zakázky.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Project Management, Asset Management, Facility Management, CDE SW řešení, Jiné ...
Zaměření
Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
65415183
DIČ
CZ65415183
Adresa
Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
Popis společnosti
Nabízíme informační systém euroCALC 4, který dokáže řešit nejen obchodní procesy spojené s tvorbou nabídek, ale umožňuje také hlídat celou realizaci projektu včetně změn. Díky integraci s ERP systémy je i silným controllingovým nástrojem a v neposlední řadě dokáže zpracovávat data v rámci BIM projektu a vytvářet z nich položkový rozpočet.
Systém Viewpoint Field View výrazně zjednodušuje koordinaci všech subjektů podílejících se na stavební zakázce. Umožňuje přehlednou správu nedodělků, vad, změn, fotodokumentace a okamžité sdílení informací mezi jednotlivými subjekty. To vše v digitální podobě bez použití papírových formulářů.
Sdílené datové prostředí (CDE) Viewpoint For Projects poskytuje projektovému týmu bezpečné místo pro efektivní správu všech digitálních informací. Všechna data jsou vždy aktuální a na jednom místě. Výkresy, zápisy, záznamy, fotografie i BIM modely lze snadno sdílet s libovolným počtem uživatelů v rámci rozpočtu.
Všechny naše produkty jsou prověřené v praxi a připravené na BIM již dnes.
Zkušenosti s BIM
Realizujeme pilotní projekty s významnými projekčními a architektonickými kancelářemi. Pomocí BIM rozpočtování výrazně ulehčujeme a zjednodušujeme spolupráci rozpočtáře s projektantem tak, aby společně dokázali co nejvíce zautomatizovat oceňování obecných položek rozpočtu. Technicky dokážeme zpracovávat IFC formát, ze kterého čerpáme hlavně negrafická data, na základě kterých algoritmus systému euroCALC 4 vytváří položkový rozpočet. K tomu, abychom toto mohli realizovat potřebujeme, aby společnost měla aplikované BIM standardy. Většinou jsme totiž jedni z prvních, kdo BIM data opravdu využívá a nejen pořizuje. Pojďte s námi prověřit vaše modely, společně můžeme BIM opravdu začít využívat.

Kontakt

Tomáš Svoboda Callida, s.r.o., obchodní ředitel