kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Masák & Partner, s.r.o.

Jsme zkušený atelier, který se pohybuje na trhu od roku 1996. Obnovujeme, navrhujeme a budujeme místa a stavby s unikátním charakterem.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, Project Management, Life-cycle cost management, Jiné ...
Zaměření
Zadavatel - soukromý sektor, Developer, Inženýring, Architekt, Projektant, Konzultant
IČO
27086631
DIČ
CZ27086631
Adresa
Rooseveltova 575/39, 16000 Praha
Popis společnosti
Snažíme se kultivovat každý prostor a vdechnout místům nový život tak, aby naše rekonstrukce, stavby a projekty probouzely radost a hrdost zadavatelů, uživatelů a obyvatel v daném místě. Aby cenné budovy nemizely a nové budovy nevypadaly jedna jako druhá. Chceme zachovat genius loci.

Výrazná část naší architektonické a projekční činnosti je zaměřena na péči o památkové objekty. Za dobu své existence v ateliéru jsme jich restaurovali více než 200. Jsme specialisté na restaurování památkových staveb v mezinárodním standardu BIM (Building Information Management).

Zakládáme si na své cti, spolehlivosti a ochotě. Profesionální prací a individuálním přístupem usilujeme o spokojenost svého klienta. Na nejvyšší možné úrovni se snažíme propojovat jeho požadavky, invenci při tvůrčí činnosti a technické možnosti pro realizaci projektů. Dnes zaměstnáváme ke třicítce stálých členů týmu a rozsáhlý okruh externistů.

Důraz, který klademe na památkovou péči, vyústil v rozhodnutí vyčlenit v rámci skupiny Masák & Partner Group a.s., novou specializovanou společnost Masák & Partner památky s.r.o. Účelem Masák & Partner památky je dedikovat veškerou svou činnost, zkušenosti a know-how v památkové péči a toto nasměrování dále rozvíjet.
Zkušenosti s BIM
Naše společnost se již svého založení zabývá systematizování projekce zejména s ohledem na specifika památkových staveb. Vzhledem k nástroji ArchiCAD pro nás již delší dobu byla přirozená práce ve 3D, systém indexování a přiřazování informací k virtuálním stavebním objektům. V roce 2010 jsme přistoupili k přebírání a zavádění mezinárodního standardu BIM – Building Information Management, práci s IFC formátem a vývoji pracovních postupů tohoto moderního nástroje ve stavebnictví.

Metodika BIM je u nás uplatňována zcela plnohodnotně v celém rozsahu projektové přípravy a jako developeři implementujeme tento systém do celého života stavby.

Kontakt

Ing. Martin Navrátil, zástupce vedení
Developer, architekt, projektant
2014-2019
Detail reference