kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Dalux je světovým lídrem pro zobrazování a práci s BIM modelem, nástroji pro kontrolu stavby, reporting vad či nedodělků a jednodušší sdílení projektové dokumentace v rámci CDE. Intuitivní uživatelské prostředí v češtině.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Project Management, Facility Management, CAD SW řešení, CDE SW řešení, CAFM SW řešení
Zaměření
Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
28509839
DIČ
DK28509839
Adresa
Coral Business Centre, Budova D / Bucharova 1314/8, 15500 Praha 13 - Nové Butovice
Popis společnosti
Dalux celosvětově usnadňuje týmům architektů, zadavatelů, zhotovitelů a dodavatelů efektivně spolupracovat nad projektem. Produkty a moduly od Dalux dnes využívá více než 100.000 projektů po celém světě všech typů a velikostí. Realizační týmy používají nástroje Dalux pro zjednodušení a zpřesnění spolupráce, omezení nepřesností a ve výsledku zvýšení produktivity.

Prioritou Dalux při vývoji je zachovat maximálně jednoduché ovládání bez nutnosti složité podpory nebo IT infrastruktury. Investoři, dodavatelé, stavební firmy i projektanti tak získají přehled a snadnou spolupráci nad vývojem projektu v jakékoliv fázi - od návrhu projektů, přes realizaci až po Facility Management.

V úzké spolupráci s našimi uživateli neustále optimalizujeme stávající technologii a vyvíjíme nová průkopnická řešení. S Dalux tak můžete mít nejrychlejší BIM prohlížeč na světě s rozšířenou realitou, využít point clouds a snadno spolupracovat v společném datovém prostředí. Dalux je cloudově založená platforma a tak můžete mít všechny modely, výkresy a dokumenty vždy po ruce. Dalux funguje na počítači, mobile i tabletu online i offline.
Zkušenosti s BIM
Již více než 15 let pracuje Dalux na tom, aby byl stavební průmysl chytřejší a efektivnější. Naše uživatelsky přívětivé digitální nástroje a technologie BIM (3D informační modely) v současné době používají přední dodavatelé, stavitelé a poradci ve 115 zemích.

Výchozím bodem naší činnosti je naše sídlo v Kodani, kde veškerý vývoj probíhá pod stejnou střechou. Kromě toho máme dalších 12 kanceláří po Evropě, které zajišťují lokalizaci do 14 světových jazyků včetně češtiny

Kontakt

Pavel Lacina Dalux ApS, Country Manager CZ/SK