kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Projekční společnost fungující od roku 2002 v Pardubicích. Naší specializací jsou projekty kolejových staveb, silničních staveb a pozemních staveb.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby
Zaměření
Projektant, Konzultant
IČO
Czech Republic
DIČ
CZ25292161
Adresa
Jiráskova 169, 53002 Pardubice
Popis společnosti
Společnost PRODIN a.s. v rámci své činnosti nabízí komplexní služby v oblasti projektové přípravy staveb. Pro naše klienty nejčastěji navrhujeme stavby kolejové, pozemní a silniční. Dále projektujeme železniční zabezpečovací zařízení, kde máme i svůj vývoj.
V rámci našich dceřiných společností nabízíme projekty staveb a zařízení v plynárenství (firma FORGAS a.s.), projekty vodohospodářských staveb (firma Multiaqua s.r.o.), projekty dopravních staveb (firma Drawings s.r.o.) a geodetické služby (firma GON Hradec Králové, a.s.).
Při přípravě stavby zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace, od studie proveditelnosti až po realizační dokumentaci, případně dokumentaci skutečného provedení. Samozřejmostí je pro zpracování dokumentace podle pravidel různých dotačních titulů a to včetně projednání žádostí o dotace a konzultací s klientem.
V rámci firmy si zakládáme na pozitivním a proaktivním přístupu. Dáváme prostor inovacím a pomáháme rozvíjet nové trendy ve stavebnictví.
Zkušenosti s BIM
Dva rozpracované pilotní projekty v oboru pozemních staveb. Jeden připravovaný interní pilotní projekt v oboru drážních staveb.

Kontakt

Ing. Michal Šobr, projektant