kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ s.r.o.

Advokátní kancelář specializující se na oblast stavebního práva, veřejné zakázky, development a investorskou činnost.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, BOZP na staveništi
Zaměření
Konzultant
IČO
24281867
DIČ
CZ24281867
Adresa
Revoluční 1200/16, 11000 Praha
Popis společnosti
Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ poskytuje komplexní právní poradenství ve většině oblastí soukromého i veřejného práva, zejména se zaměřením na stavební právo a právo nemovitostí, ale i veškerá právní odvětví související investorskou a podnikatelskou činností.

Hlavním a tradičním oborem naší kanceláře je oblast stavebnictví, se specializací na projekty realizované dle smluvních podmínek FIDIC, a s tím související problematika veřejných zakázek. Stejně tak velmi úspěšně zastupujeme naše klienty v soudních a správních řízeních (například před ÚOHS) i při mediaci a mimosoudním řešení sporů. V neposlední řadě také pravidelně zajišťujeme množství nemovitostních transakcí a provádíme investory celým procesem developerských projektů.

Mezi naše spokojené a dlouholeté klienty patří nejen stavební a developerské společnosti, ale také investoři, projektanti, individuální podnikatelé či orgány veřejné správy.
Zkušenosti s BIM
V oblasti BIM poskytujeme našim klientům komplexní právní služby při přípravě a realizaci veřejných i soukromých stavebních projektů, se zvláštní specializací na infrastrukturní projekty realizované dle smluvních podmínek FIDIC.

Kontakt

JUDr. Tomáš Kalenský, Advokátní koncipient