kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

di5 architekti inženýři s.r.o.

Jsme inovativní architektonický a projekční ateliér.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, 1. Mechanická odolnost a stabilita (geotechnika, statika a dynamika, ...)
Zaměření
Inženýring, Architekt, Projektant, Konzultant
IČO
25678051
DIČ
CZ25678051
Adresa
Koubkova 262/11, 12000 Praha
Popis společnosti
Společnost di5 je tvořena architekty a inženýry, kteří úzce spolupracují v průběhu všech fází projektu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti a BIM poradenství. Díky silnému týmovému duchu, mezioborové spolupráci a BIMu vytváříme lepší a do detailu promyšlené projekty s přidanou hodnotou.

Nabízíme:
- 25 let zkušeností s inovativní architekturou a ucelenými designovými koncepty, ve kterých estetika, funkčnost a ekonomika vzájemně nebojují, ale souzní.
- Komplexní služby od architektonického návrhu po prováděcí projekt, všech stupňů projektové dokumentace, skutečného provedení a pasportizace.
- Chytré a účelné investování prostřednictvím nových technologií a aplikace BIM procesů, které přinášejí klientům mnohem jasnější pohled na ekonomiku projektu.
Zkušenosti s BIM
BIM je plně integrovanou součástí naší tvorby již od roku 2008. Za tu dobu jsme se stali průkopníky a specialisty na projektování a informační modelování v BIM. Prostřednictvím BIM zvyšujeme kvalitu projektů a efektivitu investování.

https://www.di5.cz/o-nas/

Kontakt

Ing. Petr Matyáš, jednatel