kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Naším cílem je digitalizace procesů pro produktové specifikace ve stavebnictví. Vytváříme platformu bimproject.cloud, kde mohou architekti sdílet data a vyhledávat produkty, zatímco výrobcům nabízí marketingové řešení, jak propagovat své produkty.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
CAD SW řešení, CDE SW řešení
Zaměření
Softwarový dodavatel
IČO
01698672
DIČ
CZ01698672
Adresa
Slunečná 292, 26718 Hlásná Třebaň
Popis společnosti
Jsme tým autorizovaných vývojářů s více než 10-ti letou zkušeností s BIM technologiemi. Hlavním zaměřením je tvorba BIM katalogů - digitálních verzí produktů pro stavebnictví - které následně využívají architekti a projektanti při své práci. Díky efektivní on-line distribuci BIM katalogů se výrobcům dostává do rukou unikátní marketingové řešení, jak propagovat své produkty.

bimproject.cloud
Služba je určená architektům a projektantům, kteří hledají jednoduchý a logický nástroj pro správu produktových informací v BIM modelu.

Obsahuje Národní BIM Knihovnu - globální, stále aktuální a zdarma dostupnou databázi konstrukcí a výrobků pro stavebnictví. Služba je volně přístupná buď přes internetový prohlížeč nebo po nainstalování pluginu přímo do BIM software (Revit, Archicad a Allplan). Jediným požadavkem pro práci s bimproject.cloud je připojení k internetu.

Hlavní funkcionality bimproject.cloud:
• Všechny výrobky a konstrukce na jednom místě
• Logický výběr konkrétního výrobku od požadavků až po samotný produkt
• Jednoduchá obsluha přes konfigurátor – přehledně strukturovaný vyhledávač
• Možnost definovat a stáhnout do projektu pouze požadované vlastnosti prvků bez konkrétního výrobku
• Aktualizace produktové databáze samotnými výrobci
Zkušenosti s BIM
Platforma - https://bimproject.cloud
Reference - https://bimproject.cz/cs/manufacturer

Kontakt

Ing. arch. Petr Vokoun, CEO & founder