kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Projekční, inženýrská, dodavatelská a realizační skupina firem BLOCK®
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... )
Zaměření
Inženýring, Projektant, Zhotovitel
IČO
07333366
DIČ
CZ07333366
Adresa
U Kasáren 727, 75701 Valašské Meziříčí
Popis společnosti
Jsme mezinárodní skupinou firem BLOCK®. Máme pobočky v 11 zemích světa a autorizované partnery v 39 zemích. Realizujeme investiční celky s náročnými technologiemi a čistými prostory. V oblasti realizací čistých prostor působíme od roku 1991. Od roku 2018 patří do skupiny BLOCK® společnost KÖTTERMANN, celosvětově uznávaný výrobce laboratorního nábytku.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby v projektové přípravě, výrobě, výstavbě i následném servisu. Máme řadu špičkových odborníků a nositelů know-how, kteří umí řešit problémy napříč různými odvětvími. Naše řešení garantují optimalizaci investičních i provozních nákladů a kladou důraz na ochranu životního prostředí.

Realizujeme projekty pro farmacii a biotechnologii, zdravotnictví, vědu a výzkum, mikroelektroniku, automotive a jiné průmyslové stavby s clean room technologiemi. Zakázky realizujeme především ve střední a východní Evropě, ale také například v Egyptě nebo na Papui Nové Guinei.

Naše realizace jsou podpořeny vlastní výrobou se schopností dodávek na míru zákazníkovi. Máme 4 výrobní závody. Vyrábíme komponenty pro vestavby čistých prostor, izolátorovou technologii, laboratorní nábytek, nerezové vybavení a technologická zařízení.
Zkušenosti s BIM
BLOCK® poprvé využil BIM technologie na pilotním projektu v roce 2014 a zároveň byla pro stavební oddělení vytvořena doplňující nástavba vlastního systému ForClean® pro vestavby čistých prostor. V roce 2015 započala implementace MEP.

Nyní firma plně využívá platformu Autodesk (Revit, Navisworks,...) ve všech odděleních - stavební, VZT, trubní rozvody, elektro + MaR a technologické oddělení. Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace.

Kontakt

Ing. Vendula Cibulcová, Ředitel divize projekce