kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Jsme novým lídrem českého a slovenského trhu v oblasti poskytování inovativních expertních, inženýrských a projekčních služeb. Naší předností jsou skvělí lidé, inovativní přístup a otevřená komunikace.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, 1. Mechanická odolnost a stabilita (geotechnika, statika a dynamika, ...), 2. Požární bezpečnost (požární bezpečnost staveb, PO, ...), 3. Hygiena, ochrana zdraví a živ.prostředí (technika prostředí staveb, ...), 4. Bezpečnost a přístupnost při užívání (elektro, bezbariérový přístup, ...), 6. Úspora energie a tepla (energetické auditorství, ...), 7. Udržitelné využívání přírodních zdrojů (oběhové hospodářství, ...), Project Management, Asset Management, Risk management, Life-cycle cost management, BOZP na staveništi
Zaměření
Inženýring, Architekt, Projektant, Konzultant
IČO
45306605
DIČ
CZ45306605
Adresa
Magistrů 1275/13, 14000 Praha
Popis společnosti
AFRY CZ je firma s jedinečným rozsahem portfolia konzultačních, inženýrských a expertních služeb, pokrývající oblasti architektury, dopravy, průmyslu, energetiky, stavebnictví a infrastruktury s přibližně 330 zaměstnanci a obratem 450 mil. Kč.
Více než 27 let zkušeností nám umožňuje přinášet inovativní a jedinečná řešení. Nepřestáváme rozšiřovat a zkvalitňovat rozsah našich služeb.
Uvědomujeme si, že pro naše partnery a klienty je důležitá nejen jejich komplexnost, ale také naše spolehlivost a kvalita našich řešení. Proto pracujeme na rozšiřování našich znalostí a dovedností, mimo jiné v informačních modelech staveb (BIM) i na plné implementaci standardů projektového řízení PRINCE2®.
Našim klientům pomáháme při uskutečnění vizí, které splňují nejvyšší standardy z hlediska bezpečnosti, udržitelnosti, funkčnosti a designu, a zároveň pečlivě sledují náklady.
Naším cílem je navrhovat pro naše klienty nadčasové projekty staveb a funkčních technologických celků. Nabízíme naši odbornost a profesionalitu ve všech fázích života projektu.
Zkušenosti s BIM
Naše společnost vychází z dlouholetých zkušeností skupiny AFRY. Sama celou řadu let pracuje v prostředí BIM v oblastech zpracovatelského průmyslu, pozemních staveb a energetiky.
V dopravních stavbách vyvíjíme vlastní postupy a posouváme se pomocí vlastních pilotních projektů jakými pro nás byly např. Obchvat Srubce (DÚR) nebo Rekonstrukce mostu Počáply (PDPS).

Kontakt

Petr Košan, jednatel