kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Allplan Česko s.r.o.

ALLPLAN - globální poskytovatel BIM řešení
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
CAD SW řešení
Zaměření
Softwarový dodavatel
IČO
64939502
DIČ
CZ64939502
Adresa
Žerotínova 1133/32, 13000 Praha
Popis společnosti
ALLPLAN je globálním poskytovatelem řešení pro Building Information Modeling (BIM) pro AEC odvětví. Společnost ALLPLAN udává směr již více než 50 let v digitalizaci stavebnictví. Nabízíme inovativní nástroje orientované na požadavky uživatelů pro plánování a výstavbu staveb a inspirujeme své zákazníky v uskutečnění jejich vizí. ALLPLAN se sídlem v Mnichově je součástí Nemetschek Group a zaměstnává více než 400 spolupracovníků na celém světě. V České republice je firma Allplan zastoupena přímou dceřinou společností.
Zkušenosti s BIM
Společnost ALLPLAN poskytuje řešení pro mezioborovou spolupráci na stavebních projektech. Platforma Bimplus propojuje dílčí modely z různých odvětví, které lze následně dále analyzovat. Task Board zajistí účinnou správu úkolů a snadný přístup na platformu Bimplus z různých mobilních zařízení, která umožňují pracovat z libovolného místa. Platforma Bimplus optimálně podporuje BIM způsob práce.

Kontakt

Ing. Igor Seifert, Technický ředitel