kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Společnost AZ KLIMA se specializuje na technická zařízení budov a dodávku vzduchotechniky a chladicí techniky pro různé typy budov; administrativní a obchodní centra, letiště, nemocnice, ale třeba také kulturní domy a restaurace.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, 3. Hygiena, ochrana zdraví a živ.prostředí (technika prostředí staveb, ...)
Zaměření
Projektant, Zhotovitel, Konzultant, dodavatel Facility služeb
IČO
24772631
DIČ
CZ24772631
Adresa
Tuřanka 1519/115a, 62700 Brno
Popis společnosti
Od našeho založení v roce 1992 jsme nasbírali zkušenosti na více než 5 000 projektech jak v České republice a na Slovensku, tak třeba v Anglii, Japonsku či na Antarktidě. Zaměstnáváme více než 290 zaměstnanců a náš obrat činí přes 1 mld. korun ročně.

Sídlíme v Brně, kde máme obchodní, technické a finanční centrum a opíráme se o vlastní výrobní závody v Milovicích u Mikulova a v Hodoníně, kde vyrábíme vše od vzduchotechnických potrubí, přes vzduchotechnické komponenty až po složité vzduchotechnické jednotky. Naše slovenská dceřiná společnosti sídlí v Bratislavě.
Zkušenosti s BIM
Již 7 let projektujeme představy našich zákazníků ve 3D realitě. Máme za sebou již stovky projektů v TZB (Technická zařízení budov) ve velikosti 1 mil. až 500 mil. Kč. Neustále se učíme novým věcem a připravujeme pro naše zákazníky řešení ve všech stupních projektové dokumentace. Nezůstáváme však jen u projektů, BIM posunujeme dále do výroby, realizace i servisu. Ve skupině ČEZ ESCO je společnost AZ KLIMA leaderem 3D projekčních řešení.

Kontakt

Ing. Tibor Stroh, ředitel divize projekce