kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

IKA DATA, spol. s r.o.

IKA DATA sdružuje kompetence v oboru informačních technologií s kompetencemi ve stavebních oborech.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Obory
7. Udržitelné využívání přírodních zdrojů (oběhové hospodářství, ...), Project Management, Asset Management, Facility Management, Commissioning, Risk management, Life-cycle cost management, CAD SW řešení, CDE SW řešení, CAFM SW řešení
Zaměření
Softwarový dodavatel
IČO
26155664
DIČ
CZ26155664
Adresa
Vinohradsk8 112/1899 13000, 13000 Praha 3
Popis společnosti
IKA DATA je díky svým mezinárodním kontaktům zkušeným dodavatelem software ARCHIBUS, který pokrývá a podporuje všechny životní fáze stavby. Je schopen obousměrné dynamické synchronizace mezi BIM modelem a databází Archibus. Stejně dobře umí pracovat v integraci s GIS systémy.
Moduly Commissioning a Posouzení stavu poskytují své služby při přejímce stavby a při nastavení spolupráce mezi účastníky stavby na bázi jednoduchého web rozhraní, silně zjednodušuje a umožňuje získat model skutečného provedení, tzv. digitální dvojče. 3D Navigátor umožňuje s modelem pracovat prostředky webové grafiky.
Zkušenosti s BIM
IKA DATA se zúčastnila přípravy a realizace stavby a převzetí do provozu a provozování obou budov ČSOB v Praze. Vytvořená metodika se používá na dalších stavbách v Hradci Králové a Pardubicích.

Kontakt

Ing. Milan Hampl, Senior IT Architekt