kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Arkance Systems CZ s.r.o.

Arkance Systems (dříve CAD Studio) je největším partnerem, dodavatelem, školitelem a vývojářem CAD a BIM řešení Autodesk v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Je součástí evropské skupiny ARKANCE.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Project Management, Asset Management, Facility Management, CAD SW řešení, CDE SW řešení, CAFM SW řešení
Zaměření
Konzultant, dodavatel Facility služeb, Softwarový dodavatel
IČO
26197081
DIČ
CZ26197081
Adresa
Líbalova 2348/1, 14900 Praha
Popis společnosti
Společnost Arkance Systems (dříve CAD Studio) je tradiční dodavatel CAD, BIM a GIS/FM řešení, postavených na osvědčených produktech a technologiích Autodesk - od cenově dostupného Revit LT, přes nejrozšířenější BIM aplikaci Revit, až po projekční sadu Autodesk AEC Collection, Civil 3D pro dopravní a inženýrské stavby, potrubní AutoCAD Plant 3D či cloudová CDE řešení BIM 360, vizualizační a VR řešení.

Pro tyto produkty vyvíjí Arkance Systems i mezinárodně úspěšné doplňkové a rozšiřující BIM aplikace. Konzultanti společnosti mají zkušenosti s implementací a školením projekčních řešení ve stovkách českých a slovenských firem.

Široká nabídka technické podpory Arkance Systems zahrnuje kromě Helpdesku i veřejné web portály www.bimfo.cz a www.cadforum.cz s téměř 1 milionem registrovaných uživatelů z celého světa.
Zkušenosti s BIM
Pro naše zákazníky zajišťujeme konzultační, implementační a školicí služby z oblasti BIM. Jsme vývojáři řady BIM aplikací, BIM knihoven, propojení BIM s oblastí výroby stavebních prvků nebo propojení BIM s GIS/FM systémy. K našim zákazníkům patří malé i velké firmy z oblasti projektování, výstavby i provozování pozemních i inženýrských staveb.

Uživatelé BIM aplikací mohou využívat rozsáhlou knihovnu BIM modelů na www.cadforum.cz

Kontakt

ing. Martin Slanec, vedoucí AEC divize