kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), 1. Mechanická odolnost a stabilita (geotechnika, statika a dynamika, ...), Project Management
Zaměření
Inženýring, Projektant, Konzultant
IČO
07681348
DIČ
CZ 07681348
Adresa
U Bulhara 1611/3, 11000 Praha
Popis společnosti
ALLCONS poskytuje komplexní služby v oboru projekce a realizace ocelových, betonových a jiných stavebních konstrukcí, a to zejména v oblasti energetiky, chemického, hutního a petrochemického průmyslu, ale také občanských staveb.
Naše aktivity zahrnují všechny stupně projektové dokumentace od přípravy studie, přes projekční fáze až po dodávky ocelových konstrukcí, dozoru výroby a autorského dozoru na stavbě, dozoru investora a generálního projektanta.
V oblasti ocelových konstrukcí poskytujeme též dodávku a montáž.
Součástí nabídky projekčních prací je také zpracování tepelných a materiálových bilancí, procesních schémat, P&I Diagramů, specifikace procesních zařízení a také návrh a tvorba dokumentace pro potrubní vedení médií v průmyslových celcích. Jako tým jsme schopni realizovat kompletní inženýrské řešení technologických celků.
Zkušenosti s BIM
V naší práci v rámci BIM managementu využíváme již několik let nejmodernější BIM systémy jako je Tekla Structures, Advance Steel nebo Allplan Engineering. Pro mezioborovou spolupráci, při řízení projektů přes generální dodavatele, investory, projektanty či autorský dozor staveb využíváme platformu Trimble Connect, který poskytuje funkcionalitu nejenom jako BIM prohlížeč, nástroj na efektivní sdílení informací, ale také i jako CDE řešení pro práci s 2D dokumenty a 3d modely. Tento BIM „ekosystém“ nám umožňuje velmi efektivní online, ale i offline, spolupráci, koordinaci a řízení projektů.

Kontakt

Jindra Böhmová