kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

Delta Projektconsult s. r. o.

Díky partnerství, vizi a rozmanitosti je DELTA Group úspěšnou mezinárodní skupinou osmi společností s pobočkami v České republice, Rakousku, na Slovensku a Ukrajině. Již přes více než 40 let své existence se DELTA zaměřuje na budoucnost stavebnictví.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Project Management, Asset Management, Commissioning, Risk management, CDE SW řešení, BOZP na staveništi
Zaměření
Inženýring, Architekt, Projektant, Konzultant, Softwarový dodavatel
IČO
25543717
DIČ
CZ25543717
Adresa
Komenského nám. 1342/7, 67401 Třebíč
Popis společnosti
Aktivně uplatňujeme inovace a nejnovější trendy ve stavebnictví ve prospěch svých klientů, proto projekty zpracováváme ve standardu BIM. V systému pracují všechny zainteresované strany společně a vzájemně sdílejí potřebné informace a data o připravované budově, a to vše od prvotního architektonického konceptu, přes projekci, proces realizace výstavby až po správu budovy a její revitalizaci či demolici.
Zkušenosti s BIM
Stavební projekt zpracováváme dle požadavku investora použitím informačního modelu, popřípadě s využitím časových a nákladových aspektů stavby.

Realizované DELTA BIM projekty reprezentují stavby z oblasti administrativních budov, průmyslových objektů a budovy z oblasti vzdělávání či nakupování a zábavy.

https://www.delta-group.cz/reference-podle-cinnosti/bim/

Kontakt

Ing. Martin Pejchal, Project manager