kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace

BIM Consulting s.r.o.

Poskytujeme poradenství v oblasti BIM (Building Information Modeling, Informační modelování staveb).
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby, Dopravní stavby, Mosty a inžen. konstrukce, Průmysl a technologická zařízení staveb (elektrárny, chemický prům., ... ), Stavby pro plnění funkce lesa, vodního hospodářství a krajinného inženýrství, Project Management, Asset Management, Facility Management, CDE SW řešení
Zaměření
Konzultant
IČO
07254253
DIČ
CZ07254253
Adresa
Olšanská 2643/1a, 13000 Praha
Popis společnosti
Jsme česká konzultační společnost, která Vám pomůže s informačním modelováním staveb (BIM) v projektech a s navazující systémovou integraci.
Poskytujeme poradenství v oblasti BIM ve všech fázích stavebního projektu a pro všechny typy staveb. Zaměřujeme se též na návrh, integraci a podporu provozu informačních systémů pro BIM. Poskytujeme i školení.

Naši zákazníci jsou státní i soukromí investoři, projekční firmy, vlastníci a správci nemovitostí. Našim partnerům pomáháme s digitalizací a optimalizací vnitřních procesů, sledováním a řízením projektů a se správou projektových dat. Pomáháme se standardizací procesů a prostředí.
Zkušenosti s BIM
Náš tým se BIMu věnuje už mnoho let, má tedy zkušenosti s touto metodou správy informací o stavbách, a to jak z projekční praxe, tak z praxe investorské. Jsme členy organizace czBIM, která se snaží zvýšit povědomí o BIM v České republice a která také stála u zrodu Koncepce BIM.

Kontakt

Ing. Václav Lín Ph.D., jednatel