kontaktujte nás dokumenty
Přihlášení/Registrace
Projekční společnost zabývající se technikou prostředí staveb a energetickou náročností budov.
Regiony
Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj
Obory
Pozemní stavby
Zaměření
Projektant
IČO
05700124
DIČ
CZ05700124
Adresa
Kubánská 1510/2, 70800 Ostrava
Popis společnosti
Jsme projekční kancelář specializující se na TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ BUDOV, tým výjimečně složený jen z projektantů TZB pracujících ve svém oboru.

​Věnujeme se modernímu projektování a problematice BIM, tedy projektování, které má budoucnost!

Členstvím a zastoupením ve významných organizacích věnující se technice prostředí a odbornému vzdělávání se snažíme o podporu a růst našeho oboru. Věnujeme se vzdělávání a vyjíždíme na naše stavby přijímat zpětnou vazbu realizačních firem. Naší vizí je podílet se na udávání směru moderního zpracování projektové dokumentace a podporovat obor techniky prostředí. Více o nás viz www.tzb-energie.cz

​Tvoříme silný projekční tým odborníků techniky prostředí schopný zvládnout jakkoliv složitá technická a časově náročná zadání.

Jsme největší projekční kancelář TZB na Ostravsku a pečujeme o každého nového klienta, ať už se jedná o velký architektonický ateliér nebo samostatného projektanta. Náš tým se postará o profesionální službu a Vaši spokojenost.

Zkušenosti s BIM
- Využívání software ArchiCAD a DDS CAD.
- Zajištění výuky projektování v BIM na Fakultě stavební v Ostravě.
- Tvorba vlastních knihovních prvků.
- Angažovanost v BIM a tvorba DiMS od roku 2017.
- Reference viz www.tzb-energie.cz

Kontakt

Ing. Pavel Gergela, Jednatel, vedoucí projekce