Autodesk

 

Autodesk je na trhu od roku 1982 a je celosvětovým, evropským i českým lídrem v oblasti digitálního navrhování. Nabízí kompletní softwarové řešení pro projektování a realizaci budov, infrastruktury a technologických celků.

Naším cílem je být vždy technologicky napřed a dát tak našim zákazníkům konkurenční výhodu prostřednictvím inovací, vyšší kvality projektů a zvýšení efektivity. Neustále a zásadně rozšiřujeme portfolio, propojení a funkčnost našich řešení jako je například generativní design, CDE společné datové prostředí) na platformě BIM360, řešení pro řízení stavby apod.

Díky naší působnosti v celé Evropě máme bohaté zkušenosti s pomocí zákazníkům, ať již k BIMu přecházeli z důvodů vlastního přesvědčení, či z důvodu nutnosti souladu s BIM požadavky investorů nebo vládními BIM mandáty. To je velkou výhodou pro všechny zákazníky od samostatných projektantů až po nadnárodní hráče. Naše řešení a implementace zajišťovaná majoritně našimi autorizovanými partnery tak dává zákazníkům jistotu kvality, dlouholeté zkušenosti, lokální dostupnosti a podpory.

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
crosschevron-up