Pojďme se poslouchat. Pokračuje série neformálních kulatých stolů

Jan Lodl | 15.02.2023

Rok 2023 se ponese zejména ve znamení aktualizace Koncepce zavádění metody BIM do veřejné správy, jak o tom rozhodla na konci loňského roku Vláda ČR. Česká agentura pro standardizaci je odborným partnerem Ministerstva průmyslu a obchodu při její realizaci. Je velmi důležité, aby nová podoba Koncepce BIM i její další realizace probíhala v atmosféře vzájemné férové otevřené diskuse a sdílení zkušeností. Proto se Agentura ČAS rozhodla vytvořit další platformu pro vzájemnou přímou diskusi mezi Agenturou ČAS a odborníky z oboru stavebnictví, kteří se zabývají metodou BIM.

 

Přijměte pozvání na snídani 

První setkání se uskutečnilo již na konci listopadu 2022 a od března 2023 se budeme potkávat pravidelně. Setkání budou probíhat v konferenčním centru České agentury pro standardizaci na adrese Biskupský dvůr 1148/5, Praha 1, vždy od 9 hodin. Účast je pro všechny zájemce zdarma a připravena bude i snídaně. Počet účastníků každého setkání je omezen na 15 osob tak, aby mohla skutečně probíhat přímá diskuse. Proto bychom byli rádi, kdyby se  v každém termínu účastnil jen jeden zástupce každé organizace. 

Setkání nejsou svázána žádným konkrétním tématem, byť aktuální témata budou připravena. Jejich cílem je v neformální atmosféře diskutovat o tom, co vás zajímá, a čím vás může Česká agentura pro standardizaci získat a ulehčit využívat metody BIM ve vaší organizaci. Pokud budou pro vás setkání užitečná, budeme rádi, pokud se účastníte i opakovaně, popřípadě navrhnete témata, která by se měla diskutovat.

 

Agenturu ČAS bude na setkáních zastupovat projektová manažerka DSS Kateřina Schön a (pokud mu to program dovolí) generální ředitel České agentury pro standardizaci Zdeněk Veselý. Přizváni budou i další odborníci spolupracující s Agenturou ČAS.

 

Přihlaste se jednoduše on-line

Během prvního pololetí roku 2023 jsou pro všechny zájemce připraveny termíny:

termín téma
Jak dál s Koncepcí BIM
Nová podoba BIM Protokolu
Nová architektura DSS
Klasifikační systém CCI

 

Přihlásit se můžete jednoduše prostřednictvím webového formuláře. Připomínáme, že diskuse je koncipována skutečně pro omezený počet účastníků, proto předpokládáme, že se místa rychle zaplní. V případě, že bude ze strany odborné veřejnosti o tato setkání zájem, bude série pokračovat i ve druhém pololetí letošního roku.

 

NULL

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up