Výroční zpráva o plnění Koncepce zavádění metody BIM v ČR projednána vládou

Martina Kourková | 20.12.2018

Dne 12.12. projednala vláda výroční zprávu předloženou ministryní MPO, která hodnotí průběh plnění koncepce BIM do 31.8. 2018.

 

Ze zprávy vyplývá, že se podařilo úspěšně zahájit realizaci všech úkolů, jejichž zahájení bylo plánováno v první polovině roku 2018, a některé další jsou v předstihu. Bylo již rozpracováno 22 z celkových 38 opatření. Byla navázána spolupráce s většinou gestorů a současně byla také zahájena a průběžně probíhá součinnost s odbornými organizacemi i vzdělávacími institucemi. Rozběhly se práce v pracovních skupinách agentury ČAS. Zástupci MPO a agentury ČAS zorganizovali odborné semináře a vystupovali na konferencích týkajících se tématiky BIM.

 

Vláda vzala zprávu na vědomí bez připomínek.

Velmi nás těší, že na plnění obsahu Koncepce jsme se významně podíleli v agentuře ČAS. Jsme rádi, že máme za sebou počátky činnosti a personální zajištění Odboru koncepce BIM včetně obsazení pracovních skupin. Práce dále nabírají na intenzitě a předpokládáme plnění navrženého harmonogramu i v roce 2019.

 

Níže najdete odkaz na úplné znění Zprávy o plnění Koncepce zavádění metody BIM v ČR projednané vládou. Přikládáme také odkaz na zprávu, která byla k této příležitosti zveřejněna na webu Ministerstva Průmyslu a obchodu.

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up