Letní report o stavu přípravy výstupů 2019

Není | 06.09.2019

Jsme lehce za polovinou roku, takže je na místě poskytnout aktuální informace o stavu jednotlivých výstupů plánovaných na letošní rok. Provedli jsme to doplněním popisu stavu ke konci srpna u jednotlivých výstupů, který naleznete zde.

Plán byl avizovaný jako hodně ambiciózní a je skvělé, že se daří plnit. Samozřejmě drobná zpoždění při pracích nastala, a to jak příliš optimistickým odhadem nebo zvětšením rozsahu výstupu během tvorby. Žádné z nich však v kontextu celého čtyřletého období není kritické a rozhodně není důvodem k jakýmkoliv obavám.

 

Samostatnou kapitolou způsobující zdržení jsou personální či kapacitní možnosti na straně expertů. To je prostě život, ne vždy se očekávání potká s realizací a mnohdy dobrý úmysl se otočí v potíž. Avšak nikde to nebylo dramatické, situaci jsme po dohodě vyřešili a práce se rozeběhly v jiném složení.

Naopak je skvělou vizitkou více jak 25 odborníků, jak dokáží i při svém regulérním zaměstnání pracovat na dohodnutých metodikách či standardech. A to za vydatné podpory kolegů z agentury, kteří jsou plně do činností zapojeni.

 

 

Již na jaře jsme naplánovali celou řadu workshopů zaměřených na jednotlivé oblasti výstupů a rozhodně bude co konkrétního ukazovat a nad čím konkrétně diskutovat. Přijďte se přesvědčit, jste srdečně zváni. Více informací v tomto článku.

 

 

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up