Skupina „Koncepce BIM v ČR“ na LinkedIn

Není | 07.06.2019

Rychlý rozvoj digitalizace spolu s kultivací vztahů jsou z našeho pohledu významným příspěvkem k reálné šanci udělat stavebnictví opět atraktivním a respektovaným odvětvím českého průmyslu. Oboje je naším cílem. "BIM je o spolupráci." A spolupráce je především o otevřené komunikaci, včasném sdílení informací a znalostí a především o férové diskusi při hledání řešení vzniklých situací. A zažíváme tuto atmosféru standardně při své každodenní práci? Zřídka asi ano, ale standardně…

 

Vytvořme tedy ve skupině "Koncepce BIM" komunitu znalých, otevřených a komunikativních odborníků, kteří mají zájem pomocí sdílení svých zkušeností a inspirací přispět k celkovému posunu stavebního prostředí. Ideálem je zde vytvořit pozitivní a konstruktivní atmosféru, která nás všechny bude motivovat a nabíjet pozitivní energií, která nám společně pomůže rozhýbat a změnit některé nevyhovující současné zvyklosti.

 

Diskutujme, buďme aktivní. Vítána jsou krátká neformální zamyšlení i delší úvahy. Nacházíme se v unikátním čase, kdy je možné s celou řadou věcí pohnout – využijme toho! 

Těšíme se na zajímavé příspěvky a diskuse. Odkaz zde, nebo v horní liště zde na portálu.

 

 

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up