Neformální snídaně s Agenturou ČAS zaměřená na dopravní stavby už 13. září. Stále se stihnete přihlásit

Jan Lodl | 06.09.2023

Setkáváte se se stavebními zakázkami, jejichž součástí jsou i dopravní stavby? Zajímá vás, jak v těchto případech využívat Datový standard staveb (DSS) a Datový standard dopravní infrastruktury (DSS-DI)? Pak je pro vás Neformální snídaně s Agenturou ČAS skvělou možností, jak se dozvědět něco navíc. Cílem je v neformální atmosféře diskutovat o tom, co vás zajímá a čím vás může Česká agentura pro standardizaci získat a ulehčit, využívat metody BIM ve vaší organizaci. Série neformálních diskusí u kulatého stolu pokračuje v září tématem dopravní stavby a spolupráce se SFDI.

Na všechny zájemce o konstruktivní a plodnou diskusi se těšíme již 13. září 2023 od 9 hodin. Speciálním hostem bude tentokráte ředitel Odboru kanceláře ředitele SFDI Milan Dont. Spolu s ním s vámi budou diskutovat také Kateřina SchönMartin Sklenář zastupující Českou agenturu pro standardizaci. Věnovat se budeme  na platformě databáze Define. To by mělo výrazně usnadnit situaci zejména těm veřejným zadavatelům, v jejichž projektech se vyskytují jak pozemní, tak dopravní stavby.

Setkání jsou chápána jako neformální a otevřená diskuse. Zajímá nás především váš pohled. Jak se již stalo zvykem, účast na neformální snídani je zdarma. Stačí se pouze přihlásit vyplněním formuláře na adrese: https://forms.office.com/e/tTBntebJtR. Zbývá posledních několik míst.

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up