Publikujeme další finální výstup pracovní skupiny 03

Martina Kourková | 02.05.2019

Jsme potěšeni, že publikujeme další finální výstup pracovní skupiny PS03, který prošel interním i externím recenzním kolem. Obdrželi jsme mnoho konstruktivních námětů. Moc si vážíme toho, že jste byli ochotni s námi sdílet Vaše zkušenosti a že jste se aktivně zapojili. Děkujeme.

 

Tímto výstupem pracovní skupiny PS03 je „Analýza užití informačního modelování staveb (BIM)“, který byl zpracován jako jeden ze základních podkladů pro architekturu budoucího národního datového standardu pro české stavebnictví (DDSS).

Dokument jsme dříve představili v článcích  pracovní skupiny 03 a nyní  ho tedy najdete přístupný všem v Dokumentech pracovní skupiny PS03.

 

Zajímají Vás výstupy pracovních skupin a chcete se stát recenzenty ? Zapojte se do našeho recenzního procesu .Velmi nám záleží na transparentnosti, protože právě pro období zavádění metody BIM je důležité zapojení odborníků jak ze soukromé sféry, tak z veřejného sektoru, aby se v současné fázi podařilo společně nalézt proveditelné a efektivní postupy a tím pomocí digitalizace zjednodušit přípravu a řízení stavebních projektů. Vše o recenzentním procesu zde.

 

 

NULL

kontakty
Česká agentura pro standardizaci
Právní forma: státní příspěvková organizace
IČ: 06578705
DIČ: CZ06578705
Adresa: Biskupský dvůr 1148/5, 110 00 Praha 1
Datová schránka: 4htvpem
www.koncepcebim.czwww.agentura-cas.cz
E-mail: bim@agentura-cas.cz
newsletter:
odebírat
naše zahraniční aktivity
spolupracujeme
mediální partneři
partneři
Copyright © 2024 BIM
databaseusertagcrosschevron-up